Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek a folytonos fejfájá...

Mit tegyek a folytonos fejfájás ellen? Van más módszer erre az állandó erős fájdalomcsillapító szedésén kívül? Iszonyú frontérzékeny vagyok.

Figyelt kérdés
Nem lehet így élni, alig tudok valamit csinálni annyira fáj. Belehasít még jobban ha hirtelen felállok, ha hirtelen leülök... mindig. Fáj a fejem ha fúj a szél, ha vihar van, ha melegfront, ha hideg front, csak 2 szem cataflamtól tud elmúlni, de az, hogy majdnem minden nap ezt kell szednem, kiakaszt. Évek óta van ez. 23/l

2015. febr. 6. 08:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék orvoshoz . Az is lehet van valami a háttérben a front hatáson kívül . Vérnyomás probléma stb .. Ne vedd félvállról
2015. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Voltál már vele orvosnál, kivizsgáltak, hogy minden rendben van-e?
2015. febr. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene mérni a vérnyomást és egy vérvizsgálatot kellene csináltatni. Lehet akár magas, akár alacsony vérnyomástól. Lehet enyhe anémiától (vérszegénység) is. Lehet dohányfüstös légtérben. Segíthet az erős fekete tea, de akár a citromos kávé, a széndioxiddal dúsított íz (szódavíz), amelyek mind az érfalakra is hatnak. Lehet enyhe trombózishajlamtól, fokozott trombocita összetapadástól, amin a kis adagú acetilszalicilsav segíthet.
2015. febr. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Fejfájásambulanciára kell elmenni.
2015. febr. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Voltam már vizsgálaton. Vérkép jó, vérnyomásom néha picit magasabb, de sosem drasztikusan. Nem is foglalkozik vele egyik orvos sem. :/
2015. febr. 6. 16:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne vérvételre menjél, hanem FEJFÁJÁSAMBULANCIÁRA. Ott ugyanis, ahogy a nevéből is kiderül, FEJFÁJÁSSAL foglalkoznak.
2015. febr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
menj el orvoshoz, nem biztos, hogy a front miatt fáj állandóan a fejed. érdemes lenne kivizsgáltatni!
2015. márc. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Szia!

Most olvaslak, én is hasonló problémákkal szenvedek! Jártam orvosnál, jártam a fejfájás ambulancián is... Nem akarok csúnyát mondani de nagyon lesz... az egészet... azt mondják migrénes vagy mozogj sokat ha nagyon fáj vegyél be cataflam-ot. Igyekszem valahogy kideríteni, hogy lehet enyhíteni a tüneteket. Talán valamivel jobb, hogy sok vizet iszom és igyekszem sokszor friss levegőn lenni.

Arra nem gondoltál, hogy ha szervi bajt nem találnak akkor lelki eredetű? Ha stresszes vagy, sokat idegeskedsz ilyesmikre gondolok.

Remélem tudunk egymásnak segíteni! (:

21/L

2015. ápr. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia,nekem ez kiskorom óta van durvább szédülésekkel és ájulásközeli helyzetekkel.Én ebben nőttem fel szóval meg értem ha kilátástalannak tűnik a helyzet,mert ugyan a front érzékenység egy dolog emellett valószínű a legfőbb gondok mentálisan vannak.Nem vagy-e esetleg túl stresszelve?Esetenkét megeshet hogy csakúgy szörnyű szomorúság tör rád vagy rosszul érzed magad társaságban?Szétszórt vagy-e és feledékeny?

Ha igen,nagy valószínűséggel a stressz az oka hogy ilyen fejfájás gyötör.Ha te is így érzed kérd orvosod tanácsát hogy ajánljon neked egy jó psichológust vagy utaljon be egy agykontroll tanfolyamra

Jobbulást kívánok és remélem segíthettem:)

13/L

2016. nov. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!