Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat? Pár hete észre...

Mitől fájhat? Pár hete észre vettem, hogy a szegycsontom és az alsó bordám (főleg baloldali bordám) erősen fáj, görcsöl. Kb. : a ball mellem körül. Alul és oldalt is fáj nagyon erősen. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem húzhattam meg, mert nem sportolok, nem emelek.

Mire gondoljak csont problémára, vagy szív?


21/L


2015. febr. 8. 15:41
 1/4 anonim válasza:
Figyelj ezek nem olyan problémák, aminél érdemes pár idióta tanácsaira hallgatnod, akik ide irogatnak. Nyilván az ember alap dolgokat meg tud nézni otthon: pl. mérjél vérnyomást, keress rá az interneten, ezeket mindenki megcsinálja, de a lényeg, hogyha ez már hetek óta tart, akkor MENJ ORVOSHOZ! Lehet, hogy semmiség, ez esetben az orvos megnyugtat (nem fog hülyének nézni!), de lehet bármi más is, ami komolyabb kezelést igényel, annál meg nagyon fontos, hogy minél hamarabb elkezdődjön. Úgyhogy amennyi idő alatt ezt a kérdést beírtad, akár fel is hívhattad volna a háziorvosodat!
2015. febr. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam háziorvosnál 3x is ezzel. De nem segitett. Eddig minden alkalommal mást mondott. Pl. legutóbb azt mondta, túl nagy a mellem. Ez hülyeség. És nem is vizsgál csak mond valamit...Beutalót se ad. És nem tudom, hog ilyennel milen szakorvoshoz érdemes menni.
2015. febr. 10. 10:42
 3/4 anonim válasza:

Hát szakorvoshoz csak akkor tudsz menni, ha kapsz beutalót. Ha a háziorvosod nem segít, akkor próbálj meg másik orvoshoz bejutni (pl. menj oda olyankor, amikor biztos, hogy a dokid nincs ott és mondd azt, hogy fájdalmaid vannak, be akarsz menni akárkihez, ilyenkor szerintem segíteni fognak). De nyugodtan válthatsz is háziorvost, ha úgy érzed, hogy aki van az nem jó, semmi nem köt a mostanihoz. Kérdezz meg pár embert a környezetedben, hogy van-e valakinek igazán jó háziorvosa a közeledben és nyugodtan keresd fel.

Sajnos ha az embernek valami baja van, és nem segítenek, akkor muszáj egy kicsit trükközni, a lényeg, hogy sosem szabad feladni, ha kidobnak valahol a főajtón, akkor mássz vissza az ablakon :)

Részben saját tapasztalatomat mondom, nekem is volt egy ilyen szakasz az életemben, amikor orvostól orvosig jártam, hogy utánamenjek egy rejtélyes folyton fennálló hasfájásnak.

2015. febr. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
menjél orvoshoz, egyébként én hivatalosan is shávó vagyok, de tapasztaltam ilyet, ha egy dologról beszélünk. (szóval nem köthető a kebleid méretéhez). Ez nekem attól volt állítólag, hogy sokat dolgoztam a mellizmokkal. meg valami ilyesmi. De mondom, menj orvoshoz (valami rendeshez) :) !
2015. ápr. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!