Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megfáztam, tüsszögök, és...

Megfáztam, tüsszögök, és nagyon folyik az orrom. Viszont holnapra időpontom van a fogászatra. Mi ilyenkor a teendő? El lehet menni, vagy mondjam le?

Figyelt kérdés
Félek, hogy az orvos körülményesnek fog gondolni... Így is nehezen kaptam időpontot hozzá :(
2015. febr. 23. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mond le, a doki így amúgy se fogad. Hiszen gondold el pl. fúrja a fogadat, te meg eltüsszented magad, simán megvághat.
2015. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondd le,vagy ha már telefonálsz vele kérdezd meg a dokit :)
2015. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem fog körülményesnek gondolni? :S

Múltkor már felhívtam, mert kiesett az ideiglenes tömésem fele, és féltem hogy visszagyullad a nehezen kikezelt fogam, és meglátogattam egy töméscserére, ahol kiderült, hogy nem is esett ki teljesen a tömés, és még tartott... Azért kicserélte, de na, elég kellemetlen volt, hogy miattam ment a rendelőjébe. Hát ha még felhívom holnap, hogy taknyolok, még a végén elküld melegebb éghajlatra.

2015. febr. 23. 18:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogy küld el. Már leírtam, hogy meg is vághat egy hapci közben.
2015. febr. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!