Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan problémám lenne, hogy...

Olyan problémám lenne, hogy nagyon kívülről nagyon száraz a szám. Van valamilyen biztos praktikátok?

Figyelt kérdés
Napi 1.5-2 liter vizet igyekszem meginni, szedek vitaminokat, kenegettem Labello-val meg egyéb kencékkel is próbáltam már, de mikor reggel felkelek már száraz, és néha annyira kirepedezik, hogy már fáj, akár nyár van akár tél. Néha meg hámlik is nagyon. Van erre valamilyen biztos praktikátok?
2015. márc. 8. 07:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is úgyan így vagyok.Nekem a szám szélén is látszik a rendes bőrön.Zavar de nem tudok ezzel mit tenni már.Viszont én baba testápolóval kenem ez segíti a szájt.
2015. márc. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az alsó,ajak vastagbél, a felső, vékonybél. Ezeket rakd rendbe és minden a helyére kerül.
2015. márc. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!