Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alhasi nyilalás, illetve a...

Alhasi nyilalás, illetve a hüvelnyél vagy méh vagy nem tudom mivan ott, mitől lehet?

Figyelt kérdés
2015. márc. 17. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a biológia tanárodnak...
2015. márc. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Megfog jönni, felfáztál, stb, bármi lehet.
2015. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Átadom neki, sajnos nem tanultuk mitől lehetnek ilyen panaszaim. :)

Azt pedig nem tudom, pontosan hol nyillal.

2015. márc. 17. 18:53
 4/8 anonim válasza:
Sokminden okozhat alhasi panaszokat, csatlakozom az előttem szólóhoz. A sugárzó fájdalmak egy része nem feltétlenül az érintett szervre lokalizálódik. Végig kellene gondolni más tünetek nem jelentkeztek-e, pl. vizelési probléma(a húgyúti fertőzések ascendáló, tehát felszálló fertőzések, vizelési nehézség,csípő érzés előzi meg.) székletürítési zavar, menstruáció várható ideje( esetleg peteérési időszak miatt)Én azt ajánlom, ha a panaszok nem szűnnek, vagy fokozódnak, keresd fel a háziorvosodat.
2015. márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Puffadás kíséri és gyakori vizelési inger, valamint ha pisilek akkor fáj. De nem a hüvelyem, hanem nyilalló érzés.
2015. márc. 18. 11:04
 6/8 anonim válasza:
Szia! Puffadás, görcsölés lehet laktóz érzékenység jele, én is nőgyógyászati panaszra gyanakodtam, nem találtak semmit, majd kiderült a laktóz érzékenység,(menstruációs görcshöz hasonló) bár ha pisilésnél csíp az már más.
2015. márc. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész orvoshoz? Vizsgálat alapján tőle kaphatsz választ, ő segíthet meg megszüntetni a panaszaidat.
2015. márc. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Reflux gyanús vagyok szerinte .:(
2015. márc. 23. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!