Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatal (26) alkoholista...

Fiatal (26) alkoholista vagyok. Lehet köze a hajam ritkulásához?

Figyelt kérdés
Leginkább tudományosan megalapozott vélemények érdekelnének, hogy a hosszútávú alkoholfogyasztásnak milyen hatásai vannak a hajhullásra.
2015. márc. 24. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A test nagy része víz , az alkohol méreg a vizet és a sok ásványi anyagot kivonja a sejtekből . Tapasztalod , mi kell több ettől ?
2015. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nagyon ezoterikus válasz volt. Ezért írtam, hogy ha valaki tud valami megalapozottat.
2015. márc. 24. 22:03
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem úgy tűnik, hogy az első egy biológián alapozott választ adott, arról meg már nem mi tehetünk, hogy hiányosak az ismereteid.
2015. márc. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igy van az első jól irta semi ezotréia nem volt benne viszont benned annál nagyobb kötöszködési hajlam.. erről szokj le az alkoholrol is de ahozz kiválto okot szüntes meg
2015. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az ital dehidratál, és mivel a hajnak szükséges van a hidratáltságra, ezért annak hiányában hullhat.
2015. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

26 évesen hogy lettél alkoholista?

Lehet hogy nem is vagy alkoholista, és nem tudod mit is jelent az.

Ha iszogatsz mér nem biztos hogy alkoholista vagy:)

2015. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alkoholizmushoz általában hiányos táplálkozás társul. Emiatt tartós vitamin-, nyomelem-, és fehérjehiány alakul ki, ez az állapot pedig csökkenti a pajzsmirigyhormonok mennyiségét. Ez fokozhatja a legyengült szervezet hajhullásra való hajlamát.


Remélem, nem voltam túl ezoterikus :-)

2015. márc. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszoló végre megütötte a szintet.


Van sok (relatívé) pénzem, jó munkám, nyaralok, pihenek, igazából minden megvan, csak minden nap iszok (elég sokat). Ezzel párhuzamosan viszont a hajam kezd lassan fogyni. És nem tudom, hogy ennek most akkor az alkoholhoz van köze, vagy csak "ez van" dolog.

2015. márc. 24. 22:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Köszönöm az elismerést.


Végre elértem valamit az életben:DDD

2015. márc. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szintről beszélsz egy alkoholista xdd nap poénja:D
2015. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!