Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igaz az, hogy este 22 és 0...

Igaz az, hogy este 22 és 0 óra között pihen legjobban a szervezet?

Figyelt kérdés
Én hülyeségnek tartottam,de már több helyen hallottam.Egyébként velem is úgy van,hogy este 10 óra fele elálmosodom,akkor el is tudnák aludni,de általában 11 után kerülök az ágyba,akkor meg hiába fekszek le,nem tudok elaludni,kb.1-ig elnézegetek az ágyban mire elalszok.Reggel természetesen kínszenvedés kikelni az ágyból.Hiába vagyok egész nap fáradt,mire ágyba kerülök,valahogy feltöltődöm és az egész éjszakát át tudnám virrasztani.

2015. márc. 30. 19:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is megfigyeltem, ha hajnali 1-ig nem alszom, akkor utána mindegy, hogy mennyit alszok, olyan vagyok, mint akit agyonvertek. Ezek szerint legtöbb esetben igaz, hogy akkor pihen a legjobban a szervezet.
2015. márc. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
12:30 körül kezd regenerálódni a szervezet... tehát azért lehet komolyabb baj abból, ha valaki tartósan éjszakázik.
2015. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!