Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A vesekövet minden esetben...

A vesekövet minden esetben kimutatja az ultrahang és a röntgen?

Figyelt kérdés
Már 2 hete szenvedek állandó pisiléssel és hullámokban jövő bal oldali,szúró, görcsös fájdalommal ami néha erősen kisugárzik a vesémbe is.Azonban sem lázam, sem semmi egyéb problémám nincs, a vizelés sem fájdalmas. Az urulógián azt mondta az orvos bármire mer fogadni, hogy ez vesekő. Azonban az ultrahang és a röntgen nem talált semmit. Csináltak vizelet vizsgálatot, és tegnap nőgyógyászati ultrahangon is voltam, ahol szintén minden rendbe van. Már kb senkinek fogalma sincs, hogy mi lehet a baj. Azonban én biztos vagyok benne, hogy a vesével van valami, hiszen a gyakori vizelés mellett, ha picit továbbtartogatom iszonyúan megfájdul a hátam a vesémnél, főként levegővételre, de amint pisiltem ez elmúlik.Már minden orvos másik antibiotikummal akart teletömni, de nem vagyok a gyógyszerek híve, nospát veszek be ha már nagyon fáj, mást eddig nem akartam.Annyit mondtak még, hogy annyira súlyos nem lehet, ha nincs lázam, se hányingerem és a közérzetem is jó. De ez az állandó pisilés kikészít teljesen. Én vesekőre gondolok maximálisan. Van akinek volt már hasonló gondja? Örülnék, ha megosztaná velem, mert már nem tudom mit tegyek. 24/L
2015. márc. 31. 10:23
 1/3 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem lehet minden esetben meglátni. Meg tud úgy bújni egy redőben, hogy nem látja az ultrahang. Édesanyámnak rendszeresen voltak úgy kövei, hogy semmit sem lehetett látni, aztán egyszer csak ki-kijöttek.
2015. márc. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ilyenre gyanakodsz, de a képalkotó eljárások nem igazolják a gyanút és a laboratóriumi eredmények sem, akkor tarts ivókúrát a vesekövességre ajánlott gyógyteák alkalmazásával.
2015. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ultrahang nem. A röntgen igen.
2015. ápr. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!