Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy nő szedhet időnként, vagy...

Egy nő szedhet időnként, vagy egy ideig proteint?

Figyelt kérdés
Nem izmos akarok lenni. Csak állandóan fáradt és kimerült vagyok, és nem tudom.. nehéz kitalálni hogy mi hiányzik a szervezetemből. Az is kimerítő lehet az én esetemben hogy szorongásos depresszióban szenvedek évek óta. Sajnos túlsúlyos is lettem, 80 kg vagyok. Gyakran vannak izom gorcseim is. A múgy a depire nyugtatót szedek, és hangulat javitót is. Szóval már nem tudom, hogy segitsek magamon. Ja, és a proteinre azért gondoltam, mert az izmaim gyengék, és lehet, hogy kevés fehérje jut a szervezetembe.

2015. ápr. 3. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szedhetsz, hisz csirkehúst is ehetsz és abban is van fehérje.


De szerintem fölösleges. Inkább keress valami neked tetsző sportot vagy járj el táncolni. Elkezdeni nehéz, de ha rutinná válik jobban fogod érezni magad tőle :)

2015. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%

Hogy őszinte legyek aki nem edz, annak abszolút fölösleges drága proteint venni, hisz edzés hiányában rendszertelen kaja mellett, nem fog semmit használni. Az átlag embernek a protein bevitelét elég pótolni húsból, tojásból, halból, de közel sem kell annyi mint nekünk izommunkát végzőknek.


Az izom gyengeség, kimerültség nem függ össze ezzel, ott ásványi anyag hiány, vitaminhiány állhat a háttérben.

2015. ápr. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!