Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Frontint felirja a háziorvos?

Frontint felirja a háziorvos?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 7. 11:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
körzeti háziorvos!!!!
2015. ápr. 7. 11:45
 2/17 anonim ***** válasza:
13%

Tudtommal felírhatja.


Másfelől tudtommal senki sem akar (megfontolást követően) frontint szedni.

2015. ápr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
azért akad aki szedi! ismerősöm adott 5 szemet 0.25 set. beveszegettem másfél hét alatt.jokat aludtam ettem tőle.előtte is probálgattam más gyogynövényes cuccokat ,de egyik sem vált be nnyira mint ez.most van vizsgaidőszak,meg párkapcsolatom is elég ramagy mostanság :-((jo volt az a pár szem .háziorvos is felirja ?
2015. ápr. 7. 12:01
 4/17 A kérdező kommentje:
olvastam h rálehet szokni ,de napi egy szem 0.25 os csaknem okoz függőséget.
2015. ápr. 7. 12:02
 5/17 A kérdező kommentje:
mások 3-4 szemeket esznek meg egy nap !!!!!!
2015. ápr. 7. 12:03
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Frontin semmi estre se!


Rivotril 0,5 mg sokkal jobb választás, bár írhat fel 2 mg-ot is.

Nekem ez nagyon bevált egyet beveszek, s járni nem bírok a 0,5 től.


Mindenki ezt mondja, úgy sem szokok rá.Erre sokkal jobban rászoksz, mint egy cigire, alkoholra, olyan mint a drog, főleg a frontin. Először csak nem tudsz, vagy nehezen tudsz elaludni utána egyre rosszabb lesz..

Nekem leszokni úgy sikerült, hogy elkezdtem inni helyette, hála égnek alkoholmegvonást sokkal jobban tudtam kezelni..



Először csak napi 1-2 szem, utána 3-4, majd rákapcsolsz az erősebbre..

2015. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Felírhatja, ha a tüneteidre kéred.. és olyan orvos.


Arra is gondolj, nem lebeszélni szeretnélek, de ha most a gondok vannak az életedben, azok a gyógyszer káros hatásai mellett max. csak romlani fognak.


Én elképzelésem a gyógyulásról, az életről (nem kell osztani a gondolatokat)


Ha valaki stresszes, az végig gondoljatja, hogy nincs értelme semmiféle stressznek. Nem ok idegességre az egyetem, a munka, az élet-halál típusú félelem.. semmi sem. Persze belénk van nevelve a buta gondolkodás és az idegesség, el kell engedni és nem gyógyszerrel tompítani magunkat.


El lehet menni taichizni, végig lehet gondolni a dolgokat és le lehet nyugodni.


Persze ez csak egy út, a másik a nyugtató.


Én egyszer ütöttem ki magam frontinnal és alkohollal, nem tudom mennyivel, de tényleg jót aludtam. Semmi értelme egyébként, önámítás, hogy segít. Van mikor ez az önámítás segíthet, nem mondom hogy nem.


Az is önámítás ám, amikor azt ismételgetjük, hogy 0,25-östől nem leszünk függők, nem káros.. aha, lehet hogy nem, csak ezt előre nem lehet megjósolni kire mennyire és hogy hat :)

2015. ápr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Felirja a háziorvos is ,ha elmegyek?
2015. ápr. 7. 12:22
 9/17 A kérdező kommentje:
ugytudom hogy ezeket a szereket csak szphiodoki irja fel !
2015. ápr. 7. 12:23
 10/17 A kérdező kommentje:
odameg nemakarok menni !
2015. ápr. 7. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!