Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom, ha állandóan...

Mi lehet a bajom, ha állandóan álmos vagyok?

Figyelt kérdés
akármennyit alszom, akármikor elaszok el mindig álmos vagyok egész nap, csak akkor jobb kicsit, ha napközben is alszok egyet, de ugye erre nincs minden nap alkalmam, fizikailag nem érzem magam fáradtnak 24/f

2015. ápr. 15. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Alváslaborban kivizsgálás. Esetleg egy alapos vérkép.
2015. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Születésünk után nem tanulunk meg normálisan lélegezni. A szervezet az oxigénhiános létet is próbálja korrigálni, ez mindaddíg sikerül is neki, amíg a szervezet el nem salakosodik. Mikor már az elsalakosodás oly mértéket ölt, hogy ez gátolja, tovább rontja az oxigénellátást, a testben ezt fáradékonysággal jelzi, Ez az első tünete, amit nem veszünk észre nem figyelünk oda rá. Alszunk pihenünk többet, ha megtehetjük. De az oxigénhiányt már a pihenés sem szünteti meg, ezért a lélek is sérül, így gondolkodásunkra is kihat. Felemészti anyunk minden szabad kapacitását, ami egyébként a boldogság felismeréséhez kell. Búval baszottakká válunk, megjelennek pszichés eredetű tünetek!

A folyamat visszafordítható, erre itt vagyok Én élő példa!

Ha gondolod emailben elmesélem, hogy én hogyan lettem urrá a gyötrelmeken.

2015. ápr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!