Bal oldalt alhasi fájdalmat mi okozhatja?
Egy napja tart ez a fájdalom, és csak egyre erősödik. Medence csonttól, úgy 10 óra irányába 7-8cm-re, vagy a köldöktől 4 óra irányában balra 10 cm-re kb. Kitudom tapintani a fájdalmat, ami folyamatos. Ha fekszem jobban előjön, a felkelés is nehézkes, mint ahogy mozgásnál is bele nyilal, könnyebb munkát, testmozgást nem is tudnék végezni. Fájdalom jellege: görcs, olykor erősen belenyilal, és szinte pontosan kitudom tapintani a fájdalom helyét. Jobb oldalt, vagy más területen egyáltalán nem fáj. Illetve a hasam is fel van puffadva. Soha még csak hasonló gondom sem volt. Péntek reggel jelentkezett, egyszer volt is székletem, és az előző napokat se nagyon előzte meg szorulás, vagy hasmenés. Nem is erőltettem meg magam, vagy emeltem nehezet a napokban. Valakinél volt már hasonló? Neten nem sok hasznos dolgot találok, ennyi alapján IBS-re hasonlít, de sehol nem írják hogy ennyire fájhat.
Természetesen ha nem javul, elmegyek orvoshoz!
26/F




válasza:Kapcsolódó kérdések:
Pár napja érzek egy nyomó fájdalmat, olyan érzés, mintha egy téglát cipelnék a fejemen, ill. annak tetején. Tapasztalatok, ötletek, hogy mi okozhatja?
Időnként annyira fáj (a legkényelmesebb cipőben is), hogy alig tudok rálépni, este attól félek, hogy a zokniban levált lábujjakat találok. Legalább egy éve tart, lehet, hogy érszűkület okozza?
Mandarint pucoltam kb. tíz perce, és egyszercsak mintha elkezdte volna csípni a köröm ágyam a mandarin leve (eként maga a gyümölcs is savanyú volt), utánadt az újjam és kicsit el is vörösödött, és elkezdett lüktetni + elkezdett fájni is és a fájdalom felfut a karom...
Nyeléskor a torkom felső részében és a mandulám környékén érzek fájdalmat. Megfázás? A hideg levegőre gyanakszom.
A fájdalom a köldököm vonalától indul,és szétsugárzik.Voltam laborban,hasi uh-on,de semmit nem találtak.Azt mondták,talán sok a savam,savlekötőt szedek,de nem használ semmit.Mivel a leleteim negatívak,nem küldenek tovább sehova.De akkor mi ez a néha már-már elviselhetetlen hasfájás?
En ugy erzem h nem a tudomel lehet a baj mert amikor lelegzem nem ereznem h nyomna jobban vagy fajna!
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




