Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bal oldalt alhasi fájdalmat...

Bal oldalt alhasi fájdalmat mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Egy napja tart ez a fájdalom, és csak egyre erősödik. Medence csonttól, úgy 10 óra irányába 7-8cm-re, vagy a köldöktől 4 óra irányában balra 10 cm-re kb. Kitudom tapintani a fájdalmat, ami folyamatos. Ha fekszem jobban előjön, a felkelés is nehézkes, mint ahogy mozgásnál is bele nyilal, könnyebb munkát, testmozgást nem is tudnék végezni. Fájdalom jellege: görcs, olykor erősen belenyilal, és szinte pontosan kitudom tapintani a fájdalom helyét. Jobb oldalt, vagy más területen egyáltalán nem fáj. Illetve a hasam is fel van puffadva. Soha még csak hasonló gondom sem volt. Péntek reggel jelentkezett, egyszer volt is székletem, és az előző napokat se nagyon előzte meg szorulás, vagy hasmenés. Nem is erőltettem meg magam, vagy emeltem nehezet a napokban. Valakinél volt már hasonló? Neten nem sok hasznos dolgot találok, ennyi alapján IBS-re hasonlít, de sehol nem írják hogy ennyire fájhat.


Természetesen ha nem javul, elmegyek orvoshoz!


26/F



2015. máj. 9. 09:22
 1/3 A kérdező kommentje:
Most hogy voltam pisilni, felerősödött a fájdalom!
2015. máj. 9. 09:42
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet belek fájdalma, de vese is, menj el az ügyeletre.
2015. máj. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mindenképp menj el dokihoz, de szerintem IBS. Fórumon sok sarlatán és önjelölt orvos van. Ne itt keress választ
2015. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!