Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Oklendezesi inger napok ota?

Oklendezesi inger napok ota?

Figyelt kérdés
Valoszinuleg idegi alapon lehet, maskor is volt mar ilyen, de egy nap alatt el is mult, most nem, napkozben jobb, akkor enni is tudok, de amikor este lefekszek megint erzem es mar nem birok aludni. Emiatt kb 3 orakat alszok es mar ki vagyok merulve. Aztan, ha felkelek es csinalom a dolgom, elterelem a figyelmem sokkal jobb, neha elojon de nem veszes, viszont ha lefekszek... Van, hogy nyelni se nagyon birok. Nem tudom mitol vagyok ideges, biztos tudat alatt valami, meg panikbeteg is vagyok. Mindig van valami rosszulletem pszichesen. Mitol lehet? Mit tegyek? Gyogyteak, homeopatias bogyok, hasi legzes, relaxacio nem segitenek.
2015. máj. 13. 07:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!