Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » (Valószínűleg) stressz okozta...

(Valószínűleg) stressz okozta mellkasi fájdalom ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Duplán szedem a valeriana relaxot, de nem használ. Nem stresszelni is megpróbáltam már, de az egy dolog, hogy én a fejemben eldöntöm, attól még testileg nem leszek jobban.
2015. máj. 30. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
De hidd el, hogy ha megfelelően kezeled a stresszt pl. terápia akkor meg fognak szűnni a testi problémák. Tudom miről beszélek ugyan ez volt a problémám és most, hogy kezelJÜK már javul a testi állapotom. :D 22/f.Az egészségnek két része van testi és lelki ha mind a kettő megfelelő, akkor vagy rendben.
2015. máj. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) Járok ugyan pszichológushoz, de nem is tudom, mondtam neki, hogy sokszor van ilyen, hogy fejben nem is vagyok ideges, csak pl. elájulok, erre azt mondta, hogy ez jó, mert legalább nem kell mentálisan megtapasztalni az idegeskedést :D hát köszi.
2015. máj. 31. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!