Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális, hogy ennyire kidőlök...

Normális, hogy ennyire kidőlök a melegtől? Nektek mennyire veszi vissza a teljesítményeteket?

Figyelt kérdés

39/N vagyok. Normál testalkatú, 167 magas, 55 kiló.

Pár éve még déli órákra terveztem a kinti munkát, hogy barnuljak is közben. Most meg kimegyek 5-kor árnyékos helyre gazolni, és 10 percenként be kell jönnöm. Totál lelkifurdalásom van ,alig csináltam még ma valamit, épp, hogy reggel megcsináltam a munkákat, (egyéni vállalkozó vagyok itthon) dél körül elmentem a városba a fekete autómmal, majd meghaltam, mire hazaértem, és 2 óra lelki és testi felkészülés után nekiálltam gazolni, amit egy óra elteltével feladtam. Persze ez már csak magyarázat, a fő kérdésre válaszoljatok.


2015. jún. 12. 18:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Iengem is kikeszit. Delbe varosba volt dolgom es jobban el faradtm egy olyan uttol amit 25 20 fokban meg se kottyat :)
2015. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én sem bírom, semmire nem vagyok alkalmas ilyenkor, szívesen magammal vinném mindenhova a ventilátort, napra igyekszem nem menni, mert csak rosszul leszek tőle. Nagyjából olyan az alkatom, mint a tiéd.
2015. jún. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!