Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti, hogy bírjátok ezt a meleget?

Ti, hogy bírjátok ezt a meleget?

Figyelt kérdés

Én nagyon rosszul vagyok, bent a lakásban is, az, hogy kimenjek az meg egyenesen kizárt lenne. Szédelgek, nyomott és tompa vagyok, egyszerűen rossz a közérzetem. Minden nyáron ez van...fázni se jó, de akkor legalább fel lehet öltözni és nem vagyok rosszul. Túlsúlyos se vagyok, szokták mondani, hogy ők bírják még nehezen a nyarat, de 170/52kg vagyok.

17/L


2015. jún. 13. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bevallom, én szívesen cserélnék veled. Jelen pillanatban szakad az eső, 13 fok van, és most fűtök egy kicsit a lakásban mert fázom.. és egész nyáron nagyjából ilyen időre számíthatok. Pedig csak Angliában vagyok.. Mit nem adnék egy kis 30 fokos időért :(
2015. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Viszonylag jol birom alapbol is a meleget. Redony lehuzva,jo huvos van,igy birhato. Ha nagyon felmegy a meleg akkor meg egy vizes rongyot szoktam a kezemre rakni
2015. jún. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Első! Igen, igazad van az se jó, én a tavaszt szeretem a 20-25fokot, az a tökéletes:))
2015. jún. 13. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Légkondival. :P
2015. jún. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
Mijen meleget nalam 26 fok van a szobaban lol
2015. jún. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!