Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet úgy körzeti orvost...

Lehet úgy körzeti orvost választani, hogy a bejelentett lakcímem nem ebben a városban van?

Figyelt kérdés
Már egy ideje elköltöztem albérletbe egy másik városba, és nem tudom, hogy még mindig az otthoni körzetimhez kellene menni, vagy választhatok a mostani lakáshoz közeli háziorvost is? Itt sokkal jobbak a lehetőségek és körülményes a hazajutás. A címemet nem szeretném megváltoztatni.

2015. jún. 15. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Nekem is évekig úgy volt.
2015. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, választhatsz. Felkeresed az uj orvost, és megkérdezed, hogy tudna e fogadni? Ha igen, akkor megadod a régi orvosod nevét, címét, és ők egymás között lerendezik az okmányokat
2015. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, akkor már csak keresnem kell egy dokit a környéken. :)
2015. jún. 18. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!