Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kávéfüggők! Tik is boldogtalan...

Kávéfüggők! Tik is boldogtalanok vagytok a kávé miatt?

Figyelt kérdés
Mert én az vagyok. Amikor megiszom a kávét akkor jól, és sokszor nagyon jól érzem magam tőle, de előtte mielőtt úgy döntenék, hogy megiszom a kávét előtte szorongok, mert nem akarok kávézni. Viszont nem bírom ki, hogy ne kávézzak.

2015. jún. 20. 15:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki, hogy 1-2 hónapra leteszed a kávét, és addig fekete teát iszol?
2015. jún. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert a fekete tea is árt!
2015. jún. 20. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Normális mennyiségben sem a kávé, sem a tea nem káros. Ha nem viszed túlzásba, nincs ezzel semmi gond. Napi 1-2 kávé rendben van.
2015. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na és napi 5-6 csésze?
2015. jún. 20. 16:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Az már sok.
2015. jún. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Főleg kávéval együtt.
2015. jún. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miért mi bajom lehet abból, ha megiszok napi 5-6 csésze kávét? (fekete tea nélkül)
2015. jún. 22. 06:35
 8/10 anonim válasza:
Vigyázz, nagyon-nagyon veszélyes. A kávé is drog, 5-6 adag már nagyon sok, és egyre többet fogsz inni. Egyik tanítványom állandóan felpörögve jött az órákra a kávé miatt, nála volt egy termosz, fél óránként ivott belőle, kiabálva beszélt, teljesen felpörögve élt, nem lehetett tőle órát tartani mert állandóan közbeszólt. Már reszketett a keze a sok kávétól, de nem tudott lemondani róla, 45 percet se bírt ki már kávé nélkül. 30 éves korában öngyilkos lett. Más drogot nem használt, csak a kávét. A fekete tea is káros, ha töményen és sokat iszik belőle valaki. Én 20 éves koromban fél évig ittam fekete teát nagyon töményen, és sokat és már víziókat láttam. Akkor azonnal abbahagytam ijedtemben egyik percről a másikra. Próbáld csökkenteni a napi kávézást 5 helyett 4-re, aztán egy hét múlva 3-ra, egészen addig amíg egy nap elég egy kávé. Ez nem árthat.
2015. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nekem nem remeg a kezem. Ha már remegett a keze akkor már valami baja is volt, hogy annyi kávét ivott. Nem?
2015. jún. 28. 18:24
 10/10 A kérdező kommentje:
Honnan tudod, hogy öngyilkos lett, nem pedig a sok kávé miatt halt meg?
2015. jún. 29. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!