Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ebből lehet valami bajom?

Ebből lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

Barátommal nem nagyon tudok találkozni (mivel kolisok vagyunk és messze lekunk egymástól)a nyáron sőt hónaponta 1x 2x ha találkozunk. Még mielött jönne az hogy, ez csak egy futó szerelem jelzem előre is nem az hanem elég komoly ahoz képest hogy fiatal vagyok.

Nagyon kivagyok e miatt. Szomorú vagyok, fáj a fejem, a csontom, a szívem, szédülök, álmos vagyok folyton stb... ebből lehet valami bajom?

16/L



2015. jún. 24. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

A távkapcsolattól nem hinném, hogy ilyen testi tüneteidnek kellene lennie.

Menj el orvoshoz és mondd el neki, hogy mid fáj, hogyan érzed rosszul magad, mert lehet, hogy csak valamilyen betegséged van vagy valami hiányzik a szervezetednek (vitamin, nyomelem). Készülj fel arra, hogy vért fognak venni!

Aztán ha nem találnak semmit, akkor lehet pszichés a dolog.

2015. jún. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te azt hiszed hogy ez egy működő kapcsolat de a szervezeted jelez hogy nincs minden rendben. Vizsgáltasd ki magad a biztonság kedvéért, de ha nincs semmi bajod akkor ez okozza.
2015. jún. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!