Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek van/volt fáziskésése?...

Kinek van/volt fáziskésése? Egyszerűen lassan reagálok, ha telefonon kapok infót, akár visszakérdezek, miközben elmondták.

Figyelt kérdés
Ha szóban kapok munkával kapcsolatban infót, akkor azt előbb át kell gondolnom, hogy felfogjam. Kb. 5-6 hónapja tart ez az állapot, de csak mostanában kezdett el foglalkoztatni a téma. Új munkahely, kollégák, jól kijövök velük, nem is unalmas a meló, ok, van egy kis szerelmi problémám, ami elveszi időnként a figyelmem, szerintem néha az eszem, de hát kinek nincsenek problémái? A gondolataim időnként elkalandoznak, figyelmetlen is vagyok, szóval nem vagyok a topon. Agytornázom, sportolok, nem dohányzom, jó lenne valamit kezdenem ezzel a problémámmal, hátha valakinek van ötlete.

2015. jún. 25. 10:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!