Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne féljek...

Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire?

Figyelt kérdés

Két hete kezdett el szurkálni a hasam. Pár napja már görcsös fájdalmat éreztem az egész alhasamban és majd leszakadt a derekam, plusz a szurkálás is maradt.


Elmentem a sebészetre, mert megijedtem hogy vajbélgyulladás. Onnan továbbküldtek a nőgyógyászatra, ahol a doktor úr azt mondta, a vizeletem tele van baktériumokkal, csúnyán felfáztam és a baktériumok már a vesémig eljutottak. Kaptam antibiotikumot, illetve ma vettek vért és megint kellett leadnom vizeletmintát.


Ezekért az eredményekért hétfőn kell visszamennem az orvoshoz. Mégis megőrülök a félelemtől, hogy mégis vakbélgyulladásom van. Nem csak jobb oldalt fáj, de amikor ott érzem csak arra tudok koncentrálni. A dokik mikor a vakbél környékét nyomkodták nem volt különösebb fájdalmam és mondták iis hogy valószínűleg nem vakbél de kellenek laborvizsgálatok.


Egész hétvégén ezen fogok kattogni, hogyan nyugtassam el magam? Ügyeletre nincs pofám menni, hisz rosszul nem vagyok, orvosnál is voltam a problémámmal akik egyértelműen azt mondták menjek vissza hétfőn.....



Egy túl aggódó lány



2015. jún. 26. 12:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Biztos nincs vakbeled. A baktériumokat illetően pedig igyál egy bögre csalán teát. És ülj bele egy lavor vagy kammilla vagy cickafark teába mindkettő hasznos. Nem kell félned. Remélem segítettem. Jobbulást!
2015. jún. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!