Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy bírjátok ezt a borzasztó...

Hogy bírjátok ezt a borzasztó hőséget? Meg lehet bolondulni.

Figyelt kérdés

Hogy lehet elviselni ezt a kegyetlen forróságot? Az embernek szinte kedve sincs semmihez. A lakásban is meg lehet bolondulni, olyan meleg van, jövőhétre meg 37 fokokat mondanak.

Az utcára meg ki se lehet menni, mert rögtön elájul az ember...

Hogy viselitek ezt?



2015. júl. 3. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nehezen...
2015. júl. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem 37 ! Hanem 40 fok lesz.
2015. júl. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Muszáj.. rengeteg víz és amint lehet, árnyék. Ott még nincs olyan meleg, 30 körül volt ma árnyékban.. tűző napot jó kerülni az uv sugárzás miatt is.

Nekem ez még kibírható egyébként, én nagyon jól bírom a meleget. A jövő hét már nekem is kegyetlen lesz.

2015. júl. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 puskas78 válasza:
100%

Az ügyeimet próbálom korán reggel vagy késő este intézni

Függönyök behúzva amikor besütne a nap

Napi többszöri fürdés

2015. júl. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen jól viseljük. Ez egyelőre nem hőség. Meleg van, de ez normális júliusban.

Holnap megyünk strandra.

Voltam az utcán, sőt, dolgoztam is a kertben, nem ájultam el.

Lehet, azért könnyebb nekem, mert nem nézünk TV-t, így nincs, ami egész nap azt szajkózza, hogy hőségriadó van??

2015. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy hajspray-s flakonom, és azt megtöltöttem jó hideg vízzel, aztán néha fújkálom magamra :) Illetve csak magam fölé/mellé, hogy miután megmozdulok, pont rám essen az a hűs permet. Annyira jó :))
2015. júl. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én élveztem, napoztam is. :D Bár ha dolgozni kellene, már más lenne a helyzet. Tavaly, amikor épp ekkoriban dolgoztam, nem annyira volt ínyemre a hasonló hőség. :D


Örülj neki, hogy hőség van, mert ha nem örülsz akkor is ez van. :D 22/f. :D

2015. júl. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Odafigyelek a folyadékbevitelre, napközben megpróbálok minél kevesebbszer kint tartózkodni, kora reggel szellőztetek... :)
2015. júl. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Eddig nem volt gondom, éjszaka még lehűlt a levegő és tegnap még csak 28 fok volt a lakásban, majd ha jön a 34-36 napokig és a szobában is felmegy 30-31 fokra, és éjszaka is meleg lesz, akkor készülök ki.
2015. júl. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Redőny, az erkélyen kifeszített lepedő, ventilátor, időnként vizes törölközős vagy virágspriccelőből történő hűtés.
2015. júl. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!