Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandó felfázás ellen mit...

Állandó felfázás ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Márciusban nagyon keményen felfáztam, olyannyira hogy másfél hónapig orvosról-orvosra járkáltam, számtalan vizsgálatot csináltak és 2 doboz antibiotikumot is belémtömtek, amitől azóta is olyan gyenge az immurendszerem.. Az elején ki lett mutatva, hogy 3 csillagos lett a vizelet vizsgálatom, tehát tele volt baktériummal. Aznban ez rövid időn belül megszűnt és minden vizsgálat negatív lett. De a problémáim nem múltak.. Ami az állandó vizelési ingert és a fájdalmas, égő pisilést takarja. Március óta hullámzó az állapotom, van, hogy 2-3 hétig semmi bajom. (ez általában akkor van amikor 30fok van kint ) De amint 20 fok alá csökken a hőmérséklet azonnal jön a kínzó vizelési inger. És már tök mindegy, hogy hogy vagyok felöltözve, egyszerűen azonnal felfázok. Jelenleg tőzegáfonya kapszulát szedek, ez kis időre mindig csökkentette a panaszaimat, de nem tudom, hogy pontosan meddig szedjem. A neten azt írták, hogy akár hónapokig.. De nincsen semmilyen káros mellékhatása, ha hosszútávon szedem? És volt már valaki hasonló helyzetben? Sajnos nem látom értelmét orvoshoz fordulni minden 2. hétben, hiszen az antibiotikum sem nyújtott tartós hatást. De az orvos azt is említette, hogy nem biztos hogy felfázás, lehetséges, hgy valamilyen baktérium került be a hugyutakba ami onnan rettentő nehezen megy ki, és vizelet vizsgálattal sem kimutatható csak is tükrözéssel.. Hát a tükrözéssel még várnék, de ha így folytatódik nem tudom elkerülni. Valaki valami bíztató tippet tudna adni? nagyon megköszönném..

2015. júl. 5. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilván fel kellene keresned egy jó urológust. Merrefelé laksz?
2015. júl. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

30 évig kínlódtam ugyan így. Még Pestre is felutaztam urológiai beutalóval, semmit nem találtak soha.

Két éve már oxigénezek, és azóta megszűntek panaszaim.

2015. júl. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

tőzegáfonya tea, vagy ha kapszula akkor sok folyadék.

szex után mindig pisilj,

echinaccea cseppek immunerősitésnek.

C D vitamin

2015. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából már 3 urológusnál is jártam már. De negatív eredményekkel sajnos nem tudtak mit kezdeni.. Erre nyilván gyógyszert nem írhattak fel. A hólyagtükrözést ajánlották, ha a továbbiakban sem múlna el. A tőzegáfonyát a továbbiakban is szedni fogom. Próbálok figyelni nagyon, strandra pl nem is megyek. Hideg de még langyos vízbe se mernék belemenni, egyből jönne az újabb felfázás.. Köszönöm a válaszokat:)

2015. júl. 5. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Kisbenedek László lesz a te urológusod, apukám prosztatagondját is ő oldotta meg, miután nagyon sok urológusnál járt, műtötték is, rengeteg gyógyszer beszedett. Menj el hozzá, kíváncsi lennék, mit mond majd. Apámnak amúgy azt mondta a sok negatív leletre, hogy pszichés alapon jönnek elő a tünetei, menjen pszichiáterhez. Azóta semmi baja :D
2015. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!