Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Annyira felek hogy felre...

Annyira felek hogy felre nyelek, hogy napok ota nem eszek nem iszok. Ma ittam egykis tejet nem nyeltem felre vagyis remelem. De most eszre vettem hogy lassu a legzesem. Alig veszek levegot. Lehet ez azer mer a tusombe kerult?

Figyelt kérdés
Ha tudombe kerul mi van?
2015. júl. 5. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor már nem írnál itt. Valami orvost nem ártana kerítened. De nem a tüdőd miatt.
2015. júl. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De olvastam olyat hogy belement az etel ital es nem vette eszre es kesobb lett belole baj....alig veszek levegot is...
2015. júl. 5. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél levegőt egyáltalán, jobb lenne a világnak is.
2015. júl. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mar megszoktam az ien valaszokat. Nem tehetek rola em vagyon a vilag legnagyobb hipochondere.
2015. júl. 5. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
A hipochondriát lehet kezelni, menj pszichológushoz.
2015. júl. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam 2 pszichologusnal is...de hiaba. Most epp a torkomba van valami megakadva....mai nap kb a 20. Problemam......
2015. júl. 5. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
csak hülyeség amit olvastál, sok baromságot irnak jobban tennéd nem olvasgatnál...akkor mérséklődnének a hipochonder panaszaid is.
2015. júl. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!