Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj? Szorító érzés...

Mi lehet a baj? Szorító érzés a mellkasban, nincs elég levegő?

Figyelt kérdés

Éjszaka arra ébredtem,hogy szorít a szívem,az egész mellkasom,nem tudok elég levegőt venni,mert valami megakadályozza.Úgy éreztem magam,mintha valami rossz történne velem,közben pedig semmi.Sírógörcsöt kaptam,majd bele aludtam a sírásba.

Reggel még mindig nem voltam jól,a szívem gyorsan vert,úgy,hogy még nem is csináltam semmit és ugyanúgy nem kaptam,kapok elég levegőt.Eljöttem dolgozni,kicsit jobban vagyok,de még mindig nem az igazi.Mi lehet a baj és mit csináljak,hogy jobban legyek?


2015. júl. 9. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem viccelek, de az ezotériában, vagy okkultizmusban tipikusan úgy hívják, hogy valaki szelleme éjjel rád telepedett, aki rosszat akar neked. Olvass utána!


[link]


Tapasztald ki magad pár hétig, hogy hogyan vagy, majd kérj az orvostól tanácsot, s ha az sem segít, akkor kérj rontáslevételt, de ne dilettáns, hozzá nem értő embertől.

2015. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez egy idegi eredetű impulus, amely elindítja a szív gyors ütemét é kiváltja a pánikrohamot. Elmés a dokihoz, elküld kivizsálásokra, de minden negatív lesz.

Tanuld meg a jóga légzést és ilyenkor alkalmazd.

2015. júl. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!