Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Májustól én fizetem a TB-met,...

Májustól én fizetem a TB-met, milyen kivizsgálásokra menjek el, hogy teljes mértékben ki tudjam használni a támogatottságomat?

Figyelt kérdés
2015. júl. 13. 07:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi van? :D
2015. júl. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Mi lenne?

Ha már fizetek valamiért, akkor azt maximálisan ki fogom használni

2015. júl. 13. 07:44
 3/11 anonim ***** válasza:
Hú b+... Esetleg kezdd a pszichiátrián. Aztán mielőbb a patológia! Nagy szolgálatot tennél vele az emberiségnek...
2015. júl. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 homo ludensz ***** válasza:
Nekem van zöld(tb)kártyám is már 1 éve de még nem gondoltam rá hogy ha megyek ismét külföldre akkor hogyan hasznosítsam.Talán egy autó elé ugorjak hogy kihasználjam?
2015. júl. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szűrűvizsgálatokra gondoltam, okosok....
2015. júl. 13. 08:30
 6/11 anonim ***** válasza:

A helyedben nem mennék sehova. "Nem célszerű az ördögöt emlegetni!"

Meg aztán a Magyar egészségügy!!! Én nem fizetek nekik egy vasat sem! Ha lesz valami betegséged, úgy is csak maszek orvossal tudod kezeltetni, még fogat sem érdemes húzatni sztk. alapon.

Aztán, ha a statisztika és a politika azt kívánja, férfi létedre is megállapítanak méhnyakrákot!

2015. júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az nem úgy működik, hogy elmész orvoshoz és vizsgálatokat kérsz minden panasz nélkül.

Maximum általános labort kérhetsz ( vannak háziorvosok akik még erre se adnak beutalót csak ha valami bajod van).

2015. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hm...tehát szűrővizsgálatokra.. nézz utána, hogy épelméjűségre vonatkozó szűrővizsgálat van-e, ha igen, feltétlenül használd ki! Ha már fizetsz tb-t... Atyaisten, mivé lett a világ?
2015. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Elképesztő, hogy valaki lehet ennyire buta és garasoskodó is egyszerre. :D

Tényleg valami intelligenciavizsgálatra kellene menned, Kérdező, hátha megállapítják, hogy gyengeelméjű vagy, és akkor rendszeresen kaphatsz ellátást a pénzedért. :D

2015. júl. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát ami érdekel: tükrőzés, gyökérkezelés, fülfelszúrás, agyvízvétel stb.. rengeteg kellemes kivizsálás van, bizos élvezni fogod, hogy juhi nem ment kárba a pénzem..
2015. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!