Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok ennyire rosszul?...

Miért vagyok ennyire rosszul? Iszonyatosan érzem magamat. (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap este óta nagyon rosszul vagyok,éppen a nagynénéméknél vagyok és egyedül aludtam,száraz volt a torkom és emiatt hányingerem is lett,honvágyam van rettentően,reggel hétkor aludtam el..(igen egész végig fent voltam :( ) ma 2-kor ébredtem fel..olyan érzésem van mintha vírusos lennék és hányingerem van,üresnek érzem a gyomromat de nem bírok enni,fáj a fejem,1 órája előjött megint a száraz torok,kicsit izomlázam van,fáj a hasam néha,izzadok melegem van,fáradt vagyok,néha a fülem is fáj (bal)

Mit tegyek rettentően rosszul vagyok testileg/lelkileg és fogalmam sincs mit tegyek :'(

Pánikbeteg vagyok azt még elmondanám


12/l



#rossul
2015. júl. 14. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg benyaltál egy vírust. Vitesd magad mielőbb haza.
2015. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Láz?
2015. júl. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jajj ne :'(


Nem tudom nem mértem..köszönöm a válaszokat. :'(

épp most kell mennem WC-re..lehet felhergeltem magamat vagy nem tudom de hasmenésem lesz valszeg

2015. júl. 14. 18:55
 4/8 A kérdező kommentje:

Most mentem ki de nem vagyok sápadt..a szemem alatt az arcom piros

Lázam lehet??

De ugye nem hányásos vírus?mert utálok hányni és nekem ez = a halállal :'(((((((((((((

2015. júl. 14. 19:05
 5/8 A kérdező kommentje:

Amúgy ma csak 1 szelet rántotthúst 4 pohár vizet és 1 nyalókát ettem semmi mást :(

nem tudom miért...rosszul voltam és nm volt étvágyam szerintem

2015. júl. 14. 19:32
 6/8 anonim ***** válasza:
2015. júl. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen.:/ rosszabbodott :/.
2015. júl. 16. 03:03
 8/8 anonim ***** válasza:

na végül mi történt?

én teljesen együtt érzek veled,mert hányásfóbiás vagyok, szóval remélem hamar jobban lettél !

Egyébként,sokszor csak a stressz okozza ezeket a tüneteket.

2015. júl. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!