Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitol gorcsol az alhasam?

Mitol gorcsol az alhasam?

Figyelt kérdés
Ejszaka nagyon rosszul, nyomorogva aludtam. Hajnali negykor arra keltem hogy borzasztoan faj az alhasam, lesugarxik a combomba, a farcsontomba es a huvelyembe. Most estefele mar valamennyivel jobb a helyzet, de meg mindig feszul nagyon az alhasam, foleg ha hasizombol nyomok egyet. Olyan mint mikor sokaig telt a holyag es hirtelen kiurul majd szur. De ez egesz nap van. Foleg mikor leulok akkor szur be nagyon van hogy jobb oldalt faj, van hogy bal oldalt. Hanyingerem es egyeb panaszom nincs, a hasam is teljesen lalos nincs semmi puffadas. Lehet hogy annyira fura pozban aludtam kitekeredve hogy elfekudtem az alhasi reszemet es most gorcsben vannak az izmaim?

2015. júl. 14. 22:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Menstruáció?
2015. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1,5 hete volt meg, az nem :) meg tegnap nem volt meg semmi bajom es nem is ettem nehez etelt
2015. júl. 14. 22:19
 3/6 anonim válasza:
ha nem múlik, akkor keress fel miharabb egy szakorvost! ha egy bizonyos ponton fáj, lehet akár vakbélgyulladás is. jobbulást kívánok.
2015. júl. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem ez valamilyen gyulladásnak tűnne a tünetek alapján.

ha két napon belül nem mulik el menj dokihoz.

2015. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
székleted rendben?
2015. júl. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmúlt! :)
2015. júl. 15. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!