Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáj a tetoválás?

Girl016 kérdése:

Nagyon fáj a tetoválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már korábban elterveztem, hogy szeretnék, mostanra ki is találtam, hogy mit szeretnék magamra varratni, és biztos is vagyok benne. Akinek van már tetoválása, és esetleg eltudná mondani, hogy hol, leírná, hogy mennyire fájt és milyen élmény volt? :) Én a hátamra szeretném, kicsit felülre, nyak alá.

Köszönöm előre is!



2015. júl. 15. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fáj. Sőt van ahol, sokkal jobban fáj. amúgy is kezd ciki lenni, inkább várj vele.
2015. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy érted, hogy kezd ciki lenni?
2015. júl. 15. 00:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Piszkosúl fáj,mondjuk nekem még manuálisan csinálták nem géppel.
2015. júl. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nincs tetkóm, de tudom, hogy természetesen fáj, akinek rossz a fájdalomtűrése, különösen s persze nem mindegy, hova és mekkora tetkót varrnak. Van, akinek az oldalára, mellére kerül egy méteres színes tetkó és a szeme se rebben, pedig az azért már durva lehet.

Látványosan szenvedni azért nem szoktak. Durva, de kibírható, ha valakinek fontos a dolog.

2015. júl. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kár, hogy mégy mások után és összefirkáltatod magad. Később megbánod, örökre ott marad, ha akarod, ha nem. Ráadásul más embernek, egy idegennek a kreálmánya a testeden.
2015. júl. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Micsoda egy dedós hülyeség.

Az 5 éves lányomnál még elmegy, hogy tetkómatricákat ragasztgat magára, na de nagyobbaknál, pláne felnőtteknél?

2015. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a tetoválásról lassan mi, kelet-európaiak is belátjuk, hogy az úgymond egyszerű emberek bélyegeztetik meg magukat vele. Ne akard, hogy ránézésre már mindenki tudja, hogy egyszerű ember vagy.
2015. júl. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!