Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok szinte mindig...

Miért vagyok szinte mindig fáradt másnaposan, még akkor is, ha rendesen kialudtam magam?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Ahogy szépen megy ki belőled az alkohol az megviseli a szervezetet, a fáradtság is ide tartozhat szerintem. Inni kell sokat, mármint vizet bár állítólag egy sör is segít mert nem zuhan tőle olyan gyorsan az alkoholszint, ergo kevésbé leszel rosszul.
2015. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondolom későn mész aludni, és így mindenképp zavart szenved a bioritmusod. mint amikor nagy időeltolódással rendelkező országba utazol és át kell állni.

én ha sokáig vagyok fent de nem iszom, ugyanolyan szarul érzem magam másnap, mintha ittam volna a sokáig bulizás mellett.

2015. júl. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és ahogy az első mondta, sokat segít a folyadékfogyasztás. egyszer olyan másnapos voltam hogy meg sem tudtam mozdulni ébredés után, szédültem, aztán 1 liter narancslé hirtelen lehúzása helyrerázott szinte rögtön.
2015. júl. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a fenének lerészegedni ?
2015. júl. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Öregszel, de azért még törekszel..:)))
2015. aug. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen! Lassan, de biztosan...
2015. aug. 7. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!