Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Igaz, hogy a mobiltelefont...

Igaz, hogy a mobiltelefont nem szabad éjjelre a közelünkben hagyni a sugárzás miatt?

Figyelt kérdés
Egy biológia tanár ismerősöm kardoskodott amellett, hogy nehogy valaki éjjelre a feje/teste (már nem emlékszem pontosan melyik) közelében hagyja a telefont, mert a sugárzás nagyon káros. Azt meg végképp ne tegyük, hogy éjjelre esetleg a párna alá csúsztassuk a telefont. Ennyire veszélyes ez? Hisz nap mint nap a zsebünkben van...
2010. márc. 7. 21:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ökörség.
2010. márc. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ökör biológia tanerő.
2010. márc. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
sztem nem ökörség. biztos h sugároz vmennyire. pánikolni nem kell, de nem valószínű hogy egészséges. Nekem mindig megfájdul a fülem körül ha sokáig beszélek telefonon. nem is szeretek már mobilon telefonálni
2010. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez ebben a fomrában hülyeség. Sugároz, deha ilyen káros volna a sugárzás, akkor logikus módon látványosan megbetegedéseket okozna azokál, akik közel tartják magukhoz. De nem így van.

arra meg külön kiváncsi volnék, hogyha szerinte egy nem ionizáló sugárzás káros, akkor hova sorol pl egy béta sugárforrást? rettenetesenhűdekimondhatatlanulveszélyes?:S

2010. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is butaság. Hiszen az egész környezeted tele van elektromos dolgokkal. Akkor vidd ki a számítógéped is, vagy mi?
2010. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez a mai világszennyezés mellett már meg se kottyan a testünknek...
2010. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
31%

Azt nem tudom, hogy mennyire káros, de megdöbbentő, hogy ezen a fél perces videón mi történik a kukoricamaggal, ha csörgő mobilok közé kerül...nézzétek meg:

http://www.youtube.com/watch?v=QEb6-wGcjtI

2010. márc. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg kamu...
2010. márc. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Jajj, ez a kukoricamagos egy ősrégi fake! Kamu! Könyörgöm...
2010. márc. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Attól, hogy sok hasonló eszközt használunk, még lehet káros, de a telefon a sugárzás nagy részét beszéd közben bocsátja ki.
2010. márc. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!