Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehetnek az állandó...

Mitől lehetnek az állandó kék-zöld foltok főleg a lábaimon?

Figyelt kérdés
Valószínű beütöttem,de én nem vettem észre,nem is fájt.Viszont most is kb.1o ilyen folt van a lábamon.Miért látszódhatnak?
2008. szept. 6. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyámnál is volt már ilyen.Ő arra hivatkozott,hogy beüthette,de ő sem emlékezett rá.De aztán elmúltak.Ha nincs nagyobb panaszodrá akkor nem kell foglalkozni vele.De ha nem tetszenek neked a foltok akkor menny el orvoshoz és majd ő segít!
2008. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar,elmulnak pár hét után,de anyám említett valami olyasmit,hogy az miatt is lehet,hogy kevés a trombocitám.Nem tudom,ez mit jelenthet...
2008. szept. 6. 13:27
 3/10 anonim ***** válasza:
előfordulhat, hogy anyádnak igaza van ...
2008. szept. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen lehet attól is meghogy beütötted.Én egyszer akkorát estem kiránduláson hogy a bokám kiment meg be is ütöttem.Utána szépen feldagadt és tenyérnyi nagyságú lila zöld folt díszelgett a bokámon hetekig. :S

Háta az égnek már semmi nyoma sincsen a bokámon csak néha amikor törökülésbe ülök meg ijenek egy kicsit érzékeny a bokám.

2008. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én voltam vele dokinál,azt mondta megpattan egy hajszálér és annak látszik a bevérzése.nekem azt mondta ez viszér kezdődő jele.ami sajnos azóta beigazolódott.
2008. szept. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
18 vagyok...ezek szerint visszeres leszek nemsokára?
2008. szept. 6. 16:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltak hasonló problémáim és kevés volt a trombocita számom kaptam gyógyszert és helyre állt .Mindenképp menj orvoshoz mert sulyosabb esetekben vérzékenységnek is az előjele lehet.
2008. szept. 6. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Húgom is így volt. Mi azt hittük, hogy allergiás lett az eperre, mert kiló számra ette. Ő se emlékezett rá, hogy beütötte volna. Bementünk az ügyeletre, aho azonnal hívták a mentőket. A kórházban nem azon csodálkoztak, hogy egyáltalán még él, hanem azon, hogy a saját lábán sétált... Nagyon alacsony volt a trombocita száma, ez baj, mert a trombocita szükséges a véralvadáshoz! Hosszú hónapokig kórházban volt, de már jól van!
2008. szept. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
nem azt mondtam,hogy viszeres leszel,csak azt hogy én az lettem.énm 19 voltam mikor dokihoz mentem.most 29 vagyok.1 éve szenvedek vele.
2008. szept. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Majd elmegyek vérvételre... akkor csak ezt nézik,vagy azt is látják,hogy pl.fogamzásgátlót szedek?
2008. szept. 7. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!