Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudnám az önbizalmamat...

Hogyan tudnám az önbizalmamat növelni?

Figyelt kérdés
Illetve hogyan tudnám magam értékes embernek találni, illetve elfogadni magam? Néha nagyon rosszul érzem magam a bőrömben, nem vagyok magammal megelégedve...

2015. aug. 23. 09:51
 1/4 A kérdező kommentje:
20 éves lány vagyok*
2015. aug. 23. 10:00
 2/4 schocko ***** válasza:
Menj el fodrászhoz, kozmetikushoz...az önbizalom a szépségből vagy (és) tudásból fakad...
2015. aug. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem is baj van az önbizalmammal.Tulakdonképpen egy cipőben járunk,mert én sem érzem jól magam a bőrömben.

De esetleg azzal növelheted az önbizalmadat,hogy keresel magadon vmit(pl.:szem,haj,köröm,stb.),és utána keresel még vmit,aztán még vmit és így tovább.Nekem egyébként ez egy bevált módszer! :)

2015. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
"20 éves lány vagyok" max 20 éves nő.Én fiatalabb vagyok nálad én még lány,nekem sosem volt túlságosan sok önbizalmam.Jó egy kicsi mindig van mindenki szép valamilyen módon.Önbizalmas meg legyen.Hát lásd magad szépnek ennyi nem kell ehhez kozmetika mert nem biztos hogy külsőre akar jól kinézni.
2015. szept. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!