Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Meghalhatok? Nagyon felek.

Meghalhatok? Nagyon felek.

Figyelt kérdés

18 eves fiu vagyok. Elhizott, van rajtam 25 kilo felesleg. Regebb panikbeteg voltam es azt hiszem, hogy most ujra elojott. Regebb minden nap attol feltem, h valami betegsegen van, nagy hogy meg fogok csak ugy siman halni. Ez teljesen lebenitotta az eletem, tobbszor volt panikorohamom vagy valami ahoz hasonlo, de mivel edesanyam egeszsegugyis kivizsgaltak belgyogyaszatilag es nem talaltak semmit. A legjobban a keringesi problemaktol feletem, azok kozul is a magas vernyomastol. Egyik reggel egy atpanikolt ejszaka utan 180/90 volt a vernyomasom s bevittek a korhazba, akkor tortent a kivizsgalas de semmi negativ eredmeny.

Akkor dontottem el h ez igy nem elet es tobbet nem fogok a halalomon agyalni, es lass csodat mar masfel eve teljes eletet elek. Napi 45-60 percet sportolok, kocogok. Lassan kezdek fogyokurazni is, edesseget meg eleg sokat eszek, de a foetkezesek altalaban fott husbol es zoldsegbol allnak.

Azonban a napokban meghalt egy 20 eves ismerosom, konkretan semmi elozmeny nelkul, csak osszeesett es vege. Valami tudo problemat allapitottak meg, de mivel pontosan nem tudtak a halal okat ezert tudogyulladast allapitottak meg. Pedig nem volt tudogyulladasa az biztos. Azota ujra sokat agyalok azon h en vagy valamelyik hozzatartozom meghalhat. Mar ez a harmadik este amikor csak fekszek az agyamban es nem merek megmozdulni, mert felek, h meghalok. Tudom. Nagyon nevetseges de ez van. Dohanyzok, igaz h napi 1-2 szalnal sosem tobbet, csak bulikban vagy tarsasagban. Nem vagyok egy nagy alkoholista, ritkan iszok, de akkor sokat, mindjuk havonta 2szer megyek el valahova. De mostmar nem merek a barataimmal sem kimenni ujar mert felek, h ha beulunk valahova es pialok akkor meghalhatok, vagy a cigitol. S attol is felek, hogy amig nem vagyok otthon addig valamelyik csaladtagom meghal. Jartam sulis tanacsadasra, egy pszichologus-szociologushoz, de o csak oktobertol tud ujra fogadni. Attol felek h addig megorulok vagy meghalok. Annyiszor "haltam" mar meg, hogy meg sem tudnam szamolni, s most ujra kezdodik. Azon agyalok h nekem is van valamilyen szuletesi rendellenessegem (pl tudo deformacio vagy sziv) ami miatt hirtelen meghalhatok. Nem tudom h mit csinaljak. En realisan tudom azt, hogy elhizott vagyok meg kis mertekben dohanyzok, de viszont sportolok is es egeszsegesen taplalkozok nagyjabol. Most is attol rettegek, hogy hirtelen osszeomlik a legzesem es meg segitsegert sem tudok kialtani.

Eddig mindig azzal nyugtattam magam, h senki sem tud olyan hirtelen es konnyen meghalni, foleg nem 18 evesen. De most itt van ra egy pelda. Hogyan tehetnem magam tul ezen???


2015. szept. 5. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus.
2015. szept. 5. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Figyu mely levego

Egyszer mar sikerult tultenni magad ezen. Mindenki aggosik neha hogu meghal o vagy a valamelyik szerette De ne gondolj erre. Gondolj arra,hogy moat Jon rendbe az eleted, kezdessz fogyogatni, talaltal hobbit, esetleg folytasd a pszcihologust De ha magadban nem hatarozod el,hogy ez nem megy olyan konnyen akkor az Se segit majd. Elj batran! Mert ha folyton rettegsz valamitol ami sajnos elobb utobb bekovetkezik akkor mikor eljon az ideje banni fogod,hogy nem eltel. En is sokszor gondoltam mar ilyesmire De a fejemben mindug tuleltem es rajottem hogy 7 milliard emberbol miert pont velem tortenne?! :)

18/L

2015. szept. 5. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!