Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a bajom? SOS

Mi lehet a bajom? SOS

Figyelt kérdés
Azért írok ide, mert van egy problémám és nem tudom kihez fordulhatnék vele.20 éves vagyok, s az elmúlt két évben azt tapasztaltam magamon, hogy sokkal ingerlékenyebb vagyok, kis dolgokon is fel tudom kapni a vizet, illetve apróságok is le tudják rontani a kedvem. De nagyon. Nehéz pillanataimban már a kezem karmolom, minek nyomait a környezetem észrelte is, s már pszihológusom is van, mégsem haladok egyről a kettőre. Nincs elég önbizalmam annak ellenére sem, hogy újabb és újabb jelét kapom ügyességemnek, rosszabb napjaimon akkor is bénának, tehetségtelennek, hulladéknak érzem magamat. Ezeken a napokon a legártatlanabb szavakat is sértésnek, bántásnak tudom venni, s hiába próbál a párom is minél óvatosabban szólni, szavaitól úgy érzem hibás vagyok, s kitör belőlem a hiszti, csak még rosszabbá válik minden. Aggódik értem, s tudom, hogy nehéz velem, emiatt attól is tartok, hogy elveszítem. Pedig korábban nem voltam ilyen. Mindezek tudtában, amit leírtam, sem tudok változtatni a dolgokon, s már kezdek attól tartani, hogy valami komolyabb dolog okozhatja. Kérlek mondjátok el mit tehetnék, s hova kéne menjek ezen bajaimmal! (Komoly válaszokat szeretnék ha lehet. )

2015. szept. 5. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:
kineziológust próbálj meg. Illetve javasolnék egy agykontroll tanfolyamot!
2015. szept. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha egész nap csak negatív dolgokon agyalsz akkor Te is az leszel és semmi soha nem lesz jó,mindennek csak a rossz oldalát fogod észrevenni.A pszihológus is csak akkor tud segíteni ha együttműködsz és Te is akarod a változást.Fel a fejjel,kilábalhatsz ebből az állapotból!
2015. szept. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
Ne aggódjál, az itt leírt tünetek alapján nincs semmi bajod, valszeg csak KRÓNIKUS IDEGKIMERÜLÉSBEN szenvedel...Ennek oka az lehet, hogy vagy túl vagy terhelve állandóan stresszel, vagy valami megoldatlan magánéleti konfliktus, vagy probléma merít ki tudat alatt...A megoldás az lehet az esetedben, ha egyrészröl megpróbálsz minnél többet pihenni-relaxálni, illetve megpróbálsz a lelked mélyére nézni, és rájönni arra, hogy MI AZ, ami tudat alatti feszültséget kelt benned...Ennyit kell tenned csak...
2015. szept. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2015. szept. 6. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!