Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szomorú vagyok a semmitől. Mi...

Szomorú vagyok a semmitől. Mi ez? Semmin nem tudok nevetni és mindig kérdezősködnek h mi bajom pedig semmi csak. Nem értem ezt.

Figyelt kérdés

2015. szept. 14. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, mióta tart. Ha régóta (több hónap) akkor menj el pszichológushoz, valószínűleg depressziós vagy.


Ha nem tart olyan régóta, akkor sok apró trükkel tudsz segíteni magadon. Pl. akármilyen hülyén hangzik, szedjél jó sok C-Vitamint, vagy multivitamint. Emellett sürgően kezdj el mozogni (ugye nem mozogsz eleget?) A legjobb lenne valami kardio-, de ha utálod, akkor kezdj el gyalogolni.

Próbáld leírni, kiírni magadból a feszültséget. Egyszerűen fogj egy papírt, és ne törődj semmivel, csak írj, írj és írj. Naplót is vezethetsz, az is sokat segjt. Közben sok minden világossá válik - pl. hogy mitől vagy lehangolt.

Az is jó, ha felírod a céljaidat, vágyaidat.

Bármilyen hülyeségnek tűnik: egy darabig tartózkodja a cukortól, csokitól és igyál sok-sok vizet, vagy egyél szőlőt, ha nagyon kívánod az édeset.


Amúgy nem vagyok "szakértő", csak egy lelkileg kissé labilis ember, sajnos gyakran vagyok "mélyponton", és ilyenkor ezeket szoktam csinálni.


Ja, és közben jó sokat imádkozok, mivel hívő vagyok :)

2015. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pacsi, en is hívő vagyok :)

A mozgással csak annyi baj van h 8ra erek haza... :/ de köszönöm a választ :)

2015. szept. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!