Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért nincs erőm reggelente...

Miért nincs erőm reggelente felkelni?

Figyelt kérdés

Miért nincs erőm reggelente felkelni. Hiába fekszek le 22.00-23.00 tájban képtelen vagyok reggel felébredni. Vagyis ezt NE szó szerint értsétek. Egy ébresztőre simán felkelek ! De kb. Olyan közérzetem van hogy cahh.. Egy pohár víz felemelése is komolyabb gondot tud okozni pedig. Reggel 6.00 vagy 6.30 kor kelek.. Délután szörnyen fáradt vagyok és ha alszok ha nem akkor sem könnyű a felkelés. Hiába fekszek le 20.00 vagy 19.00. Örökké fáradt vagyok. Miden egyes nap. Képtelen vagyok kialudni magam.

Ti mit gondoltok ? Egészségügyi probléma is közrejátszat ? Vagy csak szimplán képtelen vagyok éber lenni ?

Előre is köszönöm a válaszokat !



2015. szept. 15. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
A fáradtság egyértelmű oxigénhiány, ami már felborította az emésztésedet. Majd ezt követi a depresszió az idegesség. Na meg néhány belső szervi elváltozás.
2015. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ ! Az idegesség és türelmetlenség nemrég jelentkezett is.
2015. szept. 20. 20:07
 3/5 anonim válasza:
szia! nem tudom, mennyit szoktál általában aludni, de ha hozzá vagy szokva a túl sok alváshoz (rendszeresen több, mint 10 óra), akkor az is okozhat kimerültséget! Egyébként a vashiány is szokott fáradtságot okozni, de ahhoz, hogy ezt megállapítsák, vérvételre kell menni. Ha nem akarsz elmenni, a patikában lehet kapni étrend kiegészítőket, amiben vas is van - hátha segít :).
2015. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vashiánynak is legfőbb oka, hogy nincs elegendő oxigén az emésztésben. Ehhez az ételeinkhez adagolt tartósítószerek is hozzájárulhatnak. A táplálékkiegészítőkben lévő anyagok csak átmeneti javulást hozhatnak. Hosszú távon nem lehet megoldás!
2015. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mennyire számít, de néha emésztési problémáim akadnak. Pedig nem eszem túl sokat, de azért a megfelelő táplálék mennyiséget beviszem naponta :-)

Orvoshoz egy ilyen semmiségért nem szívesen mennék. :( Most vettem valami étrend-kiegészítő szerűséget. De nem biztos hogy használna. Esetleg más ötlet van e hogy mitől lehet ?! Az eddigi válaszokat nagyon szépen köszönöm.

2015. szept. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!