Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nektek már volt ilyen vagy...

Nektek már volt ilyen vagy ehhez hasonló?

Figyelt kérdés

Ma kb negyed 10 fele elkezdett fájni a hasamnak a jobb oldalának középső része. Ez a fájdalom szúrásszerű volt. Olyan hogy néha beleszúrt néha abbahagyta. Kb. 2 és fél órán keresztül tartott. A beleim nem lehettek szerintem mert nem úgy éreztem. (Egyébként volt már 2x epegörcsöm de az nem ilyen). Mozgáskor szinte nem fájt, üléskor éreztem meg mikor megnyomtam azt a területet. A hasizmom lehetett? Begörcsölhetett? Rossz mozdulat miatt fájhatott? És mikor hátrafeszítettem a felső testem akkor éreztem jobban hogy fáj. Étvágyam volt, nem volt olyan hogy nem kívántam semmit, egyébként tegnap egy kádat hoztunk le az első emeletről.


A válaszokat, tapasztalatokat előre is köszönöm!!! :) 21/F



2015. szept. 16. 15:01
 1/2 anonim válasza:
Akkor az a sérved lesz. Villámgyorsan dokihoz, mielőtt romlana a helyzet!!
2015. szept. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ez biztos? most semmi baj nincs vele. meg néha úgy érzem mintha azon az oldalon - de tényleg - "felfújodna valami. De csak ha hason fekszek és akkor se mindig. Honnan veszed hogy az? Tapasztalat?
2015. szept. 26. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!