Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a baj? Mellkasi...

Mi lehet a baj? Mellkasi fájdalom (többi a leírásban)

Figyelt kérdés
Reggel, amikor felkeltem még semmi bajom sem volt, aztán zuhanyzás közben tüsszentettem egy nagyot, és azután egyből a levegővétel elkezdett nagyon fájni, néha mozgásnál is érzem a fájdalmat a mellkasom bal oldalán a szívem körül. Az elején azt hittem csak beszorult a levegő, majd elmúlik, de ez már 9 órája volt és azóta folyamatosan fáj. Csináltam nyújtásokat és egyéb levegővételes dolgokat, amit ha beszorul a levegő akkor szoktunk csinálni, de semmi. Közben a fejem is elkezdett sajogni, pedig abszolút nem vagyok ilyen fejfájós sem. Vettem be 2 db fájdalomcsillapítót, de szinte egyáltalán nem használt a fejfájásra sem(máskor szokott). A segítségetek kérném mit tehetnék. Előre is köszi.

2015. szept. 17. 15:08
 1/1 anonim ***** válasza:

A leírásodból arra következtetek, hogy elrepedt egy bordád. Kellemetlen, de előfordul néha az ilyesmi tüsszentésnél, vagy egy rossz mozdulatnál.

Begipszelni vagy ilyesmi nem lehet, ez magától gyógyul, de azért, hogy biztos legyen a diagnózis, feltélenül nézesd meg magad orvossal.

2015. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!