Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy eddig...

Mitől lehet az, hogy eddig bírtam az alkoholt. Most meg nem? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Eddig semmi bajom nem volt az alkoholtól. 2x hánytam eddig 23 életévem alatt.De akkor tényleg sokat,meg kevertem. Utobbi két ivásnál, nem ittam sokat, be sem csicsentettem.Meg is rosszul lettem es hánytam! Pedig keveset ittam tényleg. Ettem rendesen előtte akartam is inni,bulizni,szóval nem kényszer. De most nem merek sokáig inni,mert félek megint hanyás lesz:/ Amint hánytam jobban leszek és tök jó minden. Mostanában 2-3 óránként muszáj ennem vagy cukrosat innom,mert rosszul leszek. Megis mi lehet ez??? Köszönöm előre a válaszokat!:)
2015. szept. 28. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A kedves májacskád és az epéd kezd megokosodni.
2015. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy x italmennyiséget egy délután 6-tól hajnali 4-ig tartó házibulin iszol meg, utána még ott alszol is rá pár órát, vagy mondjuk egy koncerten 2-3 óra alatt, és utána indulsz haza.
2015. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En mindig par ora alatt ittam meg x mennyiseget. Sot utobbi kettonel meg tobb ido is eltelt ivas kozott. Regebben 3-4 feles 1 ora alatt lement es azon kivul hogy becsicsentettem semmi bajom nem volt. Mar jo 6-7 eve iszok buliba es eddig nem volt ilyen.
2015. szept. 28. 20:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Öregszel.

Hát ne igyál. Élnek emberek alkohol nélkül is.

2015. szept. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pár hónap alatt? Nyáron nem volt gond. Kb 4 hete ittam amikor volt az egyik rosszul lét, a másik meg most szombaton volt.


Szóval,hogy öregszem nem hinném, 23 évesen...


Lehet vki meg van,de én nem. Havonta 1x szeretek elmenni inni és bulizni.


Nem cigizek semmi káros szenvedélyem nincs,nehogy már 1 hónapban 1x ne érezzem magam jól!

2015. szept. 30. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!