Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mindentől félek és menekülök....

Mindentől félek és menekülök. Mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés

Ezt játszom az életem minden területén. Nem merek szembe menni a felelősséggel Félek az emberektől, munkámtól, kihívásoktól, tömegtől, várakozástól. Leginkább csak egy barlangban élnék, minden külső kapcsolat nélkül.

Persze vannak ilyen korszakok pubertás alatt is, de azt már régen elhagytam korban is.


Tenni akarok ellene, pszichológus kivételével létezik ilyenre megoldás?



2015. szept. 30. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Más problémád nincs ? Esetleg nem vagy lisztérzékeny.Kisunokám is ilyen volt. Rájöttek a lisztérzékenységére, mióta batartják ,gluténmentesen étkezik, azóta nagyon sokat javult. Bátor kisfiú lett !
2015. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lisztérzékeny.
2015. szept. 30. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a reikit.
2015. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocs , a lisztérzékenységre ki is vagy vizsgálva ? Vagy csak úgy gondolod, hogy nem vagy asz ?
2015. szept. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Vizsgálva vagyok rá, igen. Nincs lisztérzékenységről szó.
2015. szept. 30. 22:32
 6/7 TheGod17 válasza:
Szociális, vagy más fóbia?
2015. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ilyen vizsgálataim nem voltak, ezekről semmit nem tudok.


Van erre neten használható teszt? Velvet és hasonlókat nem tartom megbízhatónak.

2015. okt. 3. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!