Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szédülök, rettentő álmos...

Szédülök, rettentő álmos vagyok és néha homályosan látok, miért?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és kb. 1-2 hete kezdődött ez a dolog.

Random időben, de leginkább itthon, hosszabb ideig szédülgetek, nem túl intenzíven de azért elég zavaró, ráadásul fogalmam sincs miért de a héten olyan rohadt álmos voltam, miközben napi 6-7 (általában ennél kevesebbet szoktam, de a héten direkt lefeküdtem korábban, pont az álmosság miatt) órát simán aludtam (ma meg nyolcat, mégis szédülgetek).. Ez mellett kijön hogy még a szokásosnál is rosszabbul látok távolra..


Nem csináltam/ettem/ittam semmi különlegeset az elmúlt időkben, ugyanazt-ugyanúgy mint korábban, és akkor semmi bajom nem volt.

Orvoshoz nem megyek, mert nem szeretnék hiányozni a suliból, + semmi kedvem sorbaülni 2 órát a sok retardálttal, aztán kapni egy 'majd elmúlik, szedjél C-vitamint' diagnózist.


2015. okt. 3. 19:18
 1/4 A kérdező kommentje:
(Naponta 2,5-3 liter vizet megiszom, tehát azzal nem lehet gond.)
2015. okt. 3. 19:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvosodhoz. Okozhat ilyet pl. alacsony vérnyomás, de magas vércukorszint is, vagy alacsony vasszint. Kellene egy vérnyomásmérés, laborvizsgálat első lépésben.
2015. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig menjél orvoshoz, ne kifogást keress, délután nincs suli. Lehet vérnyomásprobléma, érdemes csináltatni egy vérképet is.
2015. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Cukor, vagy vérnyomásproblémád lehet. Lehet bujkál benned valami betegség.
2015. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!