Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek ez miért van?...

Szerintetek ez miért van? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Kb 3 napja érzem hogy teljesen le vagyok fáradva.. anyunak meséltem erről és valami tavaszi fáradságnak titulálta be a dolgot.. Olyan a közérzetem mint ha beteg lennék.. de semmi bajom akármit csinálok csak testben vagyok ott és ez nagyon megijeszt 16 éves leszek a nyáron de még ilyet nem tapasztaltam..! Ha valami történik.. nem figyelek oda rá .. szerintetek ez miért van?? 16/F
2010. márc. 15. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nem pihened ki magad rendesen velem is szokott ilyen lenni hogy azt se tudom néha hol vagyok beszélnek csak beszélnek hozzám mondom oké értem utána meg kellemetlenség van belőle mert visszakérdezek hogy miről van szó

de hála istennek lekopogom ez ritkán van

2010. márc. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De pedig tegnap 10 kor lekapcsoltam a gépet.. és 11 kor aludtam el.. és elég késő is keltem fel. Meg egyszer olyan is előfordult hogy imádok csocsozni és mégis cask álltam és lestem hogy most hoppá mivan..:S
2010. márc. 15. 15:22
 3/4 anonim ***** válasza:

velem is szokott ilyen lenni

szoktál reggelizni???

mert ha a figyelmed ennyire "rossz" tehát nem bírsz odafigyelni akkor lehet hogy b12 vitamin hiányod van azt pótolhatod például tojással is.reggeliz mindig és egyél sok zöldséget gyümölcsöt valőszínű hogy akkor nem a kipihentségen múlik nálad hanem komoly vitamin hiány van a szervezetedben és ezért olyan fáradékony

2010. márc. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szoktam reggelizni még középsulis vagyok de általában péksüteményt eszek reggelire.. de mióta eszek gyümölcsöt szerencsére már nem jelentkezik:)) köszönöm a válaszokat;)
2010. márc. 20. 20:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!