Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a fenekem?

Mitől fájhat a fenekem?

Figyelt kérdés
Már vagy másfél hónapja beadtak egy injekciót(fájdalom,lázcsillapító a fenekem felett picivel,akkoriban tojás miatt fertőzést kaptam és annyira fájt hogy injekcióval belém adtak akkor oda egy láz,fájdalom csillapítót. Mikor belémszúrta a nő egyszerre kiegyenesedtem mert szúrt,éreztem is utánna hogy fájt. Azokban a napokban nem fájt úgy mint most. Most az a helyzet hogy mikor ülö,felkelek,vagy a bal lábamat mozdítom pl:kinyújtom annyira fáj hogy csak na.. Egyszerűen nem tudom mit csináljak vele,voltam masszőrnél is 1x,kenegetem de nem tudom mi lehet. Rossz helyre adta be talán? vagy mi hogy 1 hónappal később ilyen komoly fájdalmaim vannak,és egész nap ez van. Azért gondolom hogy az injekció miatt lehet ez mert tény hogy sokat gépezek de mindenképpen akkor a hátam fájna ,de itt most csak az a terület ahova beadták,és összefüggésbe van a lábammal mert mint említettem ha kinyújtom csak azt a lábam,feszül valami benne és nagyon fáj akkor is.
2015. okt. 7. 16:43
 1/1 Gina Lollobrigida válasza:
Szerintem az injekcióhoz semmi köze, mert az biztos, hogy nem jönne elő ennyi idő után így. Viszont egy izom meghúzodhatott erre tudok gondolni, hogy attól sajoghat a popsi
2015. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!