Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hizást okozhat fogamzásgátló...

Hizást okozhat fogamzásgátló 1 év után?

Figyelt kérdés
vagy ez hülyeség, ha eddig nem hiztam ?

2015. okt. 11. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem hülyeség, mert én is kb egy év után kezdtem el hízni
2015. okt. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt megkerdezhetem hány kilót hiztal?
2015. okt. 11. 17:05
 3/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az, mert hízni a kajától lehet.
2015. okt. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jah és eddig miert nem hiztam egy dekát se? pedig ugyanannyit eszek
2015. okt. 12. 20:52
 5/13 anonim ***** válasza:

pl, mert kevesebbet mozogsz

vagy nem annyira intenzíven

vagy mégis többet eszel.

Ha egy tablettától hízni lehetne, akkor evés nélkül is jönnének fel naponta grammok, erről pedig ugye nem kell vitát nyitnunk, hogy képtelenség?

2015. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jó, nyilvan ugay értettem, hogy étvágyat csinál, vagy nemtudom, vizet tart vissza, olyan is van bár én pont nem olyat szedek.
2015. okt. 13. 16:30
 7/13 anonim ***** válasza:
az első vagyok, nekem kb 10-15 kg jött föl, és ugyan úgy élek mint az előtt ugyan úgy eszek, ugyan olyan aktív vagyok semmiben nem változtattam meg az élet stílusomat, kérdező neked mennyi jött fel? meg ahogy a többiek írjék hogy egy tablettától nem lehet hízni. akkor mért van az hogy a fogamzás gátló egyetlen tabletta és hajlamosít a trombózisra? ugyan úgy a hízásra is hajlamosít
2015. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
na ez az. amúgy a trombozistol én is félek. Egyébként mellékhatásai közt is ott a súlygyarapodás, meg vizet is tart vissza a szervezetben, bár az ujak elvileg nem. de kitudja kinek hogy hat a szervezetére. én sosem voltam hizékony, 40kg közt mozogtam, aztán 5év alatt feljött nagy nehezen 2kiló, most ott tartok hogy másfél kg-t hiztam, 43,6 vagyok kb most vettem észre, ez viszonylag gyorsan jött fel. de én nem bánom, sőt jöhetne több is, ha valoban csak ez okozza. bár nem szeretném sokáig szedni a gyógyszert, de babát csak 2-3 év mulva tervezünk. 22 éves vagyok, még tanulok.
2015. okt. 14. 18:32
 9/13 anonim ***** válasza:
Már csak az a kérdés, hogy, aki 10-20-50-100 kilót hízik - és ezen utólag csodálkozik és utólag oknyomoz - az mit (nem) lépett akkor, amikor még csak +5 volt. Azt már mindenképp észreveszi az ember, de azért a legnagyobb lelki nyugalommal nem változtat semmin? Én ugyan ffi vagyok, de legalább 20 éve ugyanannyi kiló. Nem értem mi ebben a nehéz és hogyan nem lehet észrevenni a változást? Mondjuk nem is hiszek az ilyen bogyó/genetika/hízásbetegség elméletekben.
2015. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*nem észrevenni
2015. okt. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!