Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az elmúlt pár napban 3x...

Az elmúlt pár napban 3x előfordult, hogy szúró kellemetlen érzést éreztem a szívemnél. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mintha begörcsölt volna, sajogott. Több éve is volt hasonló de mindig elmúlt csak párszor jön elő évi szinten. Esetleg lehetséges hogy az instbil lelki állapotom ennyire kihatna rá? Mondjuk sokszor épp akkor fáj mikor csak ülök, akkor miért?

2015. okt. 23. 22:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább gerinc eredetű idegbecsípődésed van, és nem valószínű a szívprobléma. Persze menj el kardiológiára. Lehet refluxtól is. Gyógytornát kell végezned, vagy úszni rendszeresen. Nekem is szokott lenni.
2015. okt. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alkatom olyan mint egy úszóé a széles vállaim miatt, de úszni se tudok. :D már megijedtem hogy komolyabb:/
2015. okt. 23. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!