Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nyálkás a székletem. De ilyen...

Nyálkás a székletem. De ilyen mint ma még nem volt. úgy nézett ki mintha összegubancolódott fonal lett volna. Nem giliszta! Ez olyan fehér nyálka volt. Semmi egyéb panaszom nincs. Mi lehet ez? Nagyon komoly bajt jelezhet? Nagyon félek.

Figyelt kérdés
2015. okt. 27. 07:26
 1/2 anonim ***** válasza:
ne aggódj miatta semmi komolyabb nem lehet, de azért menj el a háziorvoshoz mondd el neki mit tapasztaltál, kapsz majd széklettenyésztésre és férgességre vizsgálati beutalót, azt jelenti hogy a székletből egy tartályba kell majd mintát venni és eljuttatni a laborba vagy az antszhez ahogy nálatok szokás, megjön egy pár nap múlva az eredmény és kapsz rá valami gyógyszert.
2015. okt. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem amikor ilyen volt bélgyulladásom volt. Figyeld mindig, és ha olyan, akkor orvos.
2015. okt. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!