Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sok ismerősöm sokszor beteg,...

Sok ismerősöm sokszor beteg, lázas, többször mint eddig. Lehet ez a migránsok által behozott vírusoktól?

Figyelt kérdés
Győrről van szó.
2015. okt. 28. 10:26
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Hidd el, hogyha behoznának valami afrikai vírust annak nem megfázásos tünetei lennének, különben erre felhívták volna az emberek figyelmét.
2015. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Ezt mondom, az afrikai vírus pl ilyen: hányás, vér mindenütt, magas láz, dögvész.
2015. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Szóval ilyen is van Győrben, csak eltitkolja a kormány?
2015. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Amúgy ha nem hiszed menj el orvossal, aztán ő majd megmondja, hogy csak megfázás esetleg influenza vagy tényleg valami más.
2015. okt. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Szerintem Izraelből hozták a vírust az Amerikaiak akik az Orosz alvó ügynököket akarták megbetegíteni de sajnos a vírust tartalmazó fiolák a győri állomáson összetörtek és a migránsok megfertőződtek majd egy migráns megfogta a wc ajtó kilincsét amit aztán az arra járó győri lakos is megfogott. És a győri lakos elment onnan megtenni a tippmixét a helyi lottózóba és akkor elszabadult a MEGFÁZÁS JÁRVÁNY! ÚRISTEEEEN! MENEKÜLJÜÜÜÜNK.
2015. okt. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
"Szerintem Izraelből hozták a vírust az Amerikaiak.." Éreztem én, hogy valami bűzlik Győrben.
2015. okt. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
elösször is nem migránsok hanem pakik. Másodszor igen hordoznak be betegséget de nem ezért betegek a barátaid, hanem mert beoltatják magukat influenza ellen ami káros. Egyetek sok gyümölcsöt.
2015. okt. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"Egyetek sok gyümölcsöt."

Azt a gyümölcsöt, amit a migránsok teletrüszköltek, összetapogattak, megfertőztek!

2015. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
persze nyilván a Szicíliai narancsfákon mászkálnak ;) Európai gyümölcsről beszélek barátom.
2015. okt. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ha azoktól lenne, a minielnök már rég leütötte volna a magas labdát.
2015. okt. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!