Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi okozhatta? Sose jártam még...

Mi okozhatta? Sose jártam még így.

Figyelt kérdés

Tegnap.

Tömegközlekedés, éreztem, hogy mindjárt összeesek, leszálltam. Kicsit jobban lettem. Következő buszra fel, majd újra kezdődött előlről, a fejemben nyomás, a testemben elgyengülés, zsibbadás, elsötétedett minden. Leszálltam, leültem, kb 10 perc volt, míg "visszatértem" és kitisztult a kép. Nyilván leesett a vérnyomásom, és nem halálos, de megijedtem, mivel SOHA nem történt még ilyen.

27N



2015. nov. 12. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Kiskorod óta nem táplálkozol rendesen. Nem rágod meg a táplálékot elég alaposan. Az emésztésed totál káoszban működik, ez bezavar a hormonháztartásba. Ettől ingadozik a vérnyomásod és a cukrod.
2015. nov. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ez amikor terhességem elején voltam, a buszon mindig elájultam ha nem tudtam leülni, de lehet pánikbetegség is. Ha egyik sem, akkor lehet éhségtől is, vagy ha nem ittál eleget.
2015. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A cukrom rendben van, a táplálkozásomra meg úgy 6 éve azért eléggé odafigyelek.

2. Te akkor már tudtad, hogy terhes vagy?

(Vannak érdekes dolgok mostanában, de nem tudom, mi okozza, és még nem akartam kombinálni.)

2015. nov. 12. 16:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pánikroham.
2015. nov. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!