Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történne, ha vénásan...

Mi történne, ha vénásan beadnának valakinek 80-100 mg vodkát, vagy valamilyen alkoholt?

Figyelt kérdés
Csak érdekel.. Simán berúgna csak? Halál? Más mellékhatások?

2015. nov. 29. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Most így átszámolva ez nem tudom mennyi folyadéknak felel meg, de a klasszikus alkohol ivással teljesen megegyező reakciónak kell jelentkeznie. Az alkohol változás nélkül felszívódik a gyomorban és a bél traktusban, utána meg a véráramban kering.
2015. nov. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az teljesen más, ha valaki megissza a vodkát, vagy közvetlenül a vérkeringésébe rakja. Az emésztő szervrendszer, megküzd az alkohollal, és más formában, más arányban jut a vérben, mint ahogy megittuk. Most nem tudom, hogy 80-100 mg mit csinál, de nem fogja élvezni az illető, az biztos. Könnyen bele lehet halni, már kis mennyiségtől is. Volt rá példa. De ez nem csak az alkohollal van így, nem szabad azzal kísérletezni, hogy mit fecskendezünk be, mert nagyon könnyen belehal az ember.
2015. nov. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A heroint is vénásan tolják drogosok, és mégsem halnak meg egy darabig.
2015. nov. 29. 23:02
 4/5 cli_hlt ***** válasza:
Ez a jelenség sajnos létezik, de szerencsére nem túl elterjedt. Elég veszélyes dolog, mivel az alkohol a máj megkerülésével nagyon gyorsan eljut mindenhová, ezért sokkal kisebb adag elég belőle, tehát nagy a túladagolás veszélye.
2015. nov. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Illés Ádám99 válasza:

szerintem nem lenne baja az illetőnek én már jópárszor lőttem vodkát xd vicces lehet de most is egy teli fecsi vodkát készülok beküldeni de a 100mg énse tudom mennyi én tán 1 miliset használok ami 100 egységre van osztva..

de ne próbáld ki ha nincsenek komoly gondjaid az életben mert azt hallottam halálos is lehet. :D

2017. febr. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!